Badriyah – international bellydancer, orientální břišní tanečnice, výuka a vystoupení » Shimmy Drills

Shimmy Drills

Shimmy Drills 9

Připravené na další dávku shimmy? Tentokráte shimmy rameny se zaki krokem, egyptské shimmy s dvojitými akcenty pánví a omi shimmy!

Shimmy Drills 8

Tato epizoda je tak trošku kardio :) Tak schválně, co řeknete na choo choo shimmy s kroužkem pánví?

Shimmy Drills 7

Wohoo! Další várka je tady! Propojte egyptské shimmy s osmičkou pánví, shimmy rameny s dropy a 3/4 shimmy s dvojkrokem!

Shimmy Drills 6

Nový díl shimmy drilů je na světě :) Tentokráte twist + vertikální akcenty boky, 3/4 shimmy v chůzi a shimmy rameny s pohyby pažemi. Najděte si chvilku a procvičte si shimmy!

Shimmy Drills 5

Zdravím všechny tentokráte z Brna :) Po delší době cestování jsem se dostala ke zpracování další porce shimmy ve formě pátého dílu. A na co se můžete těšit? Pánevní shimmy s velbloudem, egyptské shimmy s postupným vrstvením hrudních akcentů v měsíčním kroužku a indické shimmy se třemi druhy koření ;)

Shimmy Drills 4

Zdravím všechny tanečnice z USA! Mám pro vás další díl shimmy drillů, tentokráte jsou zaměřeny na egyptské shimmy + horizotální kroužek pánví, twist + akcenty hrudníkem a choo choo shimmy. Zapotíte se ;)

Shimmy Drills 3

Třetí díl je tentokráte zaměřen na shimmy rameny a vrstvení s horizonálním pohybem boků, dále pak na pánevní shimmy společně s akcenty pánví a také na africké shimmy. Nezapomeňte se před cvičením zahřát a protáhnout ;) A po cvičení? No samozřejmě opět protažení! :)

Omlouvám se za rozostření kamery, to bylo asi těmi vedry.

Shimmy Drills 2

Druhý díl je věnován opět egyptskému shimmy, tentokrát jej procvičíme ve výsunech ze strany na stranu a v diagonálách. Druhým typem procvičovaného shimmy bude shimmy rameny, ke kterému přidáme vertikální akcenty boky. Posledním prvkem bude 3/4 shimmy. Začínající tanečnice procvičují pouze základní verzi, pokročilé přidávájí další vrstvy tak, jak je na videu. Nezapomeňte se zahřát a protáhnout před cvičením.

Shimmy Drills 1

První díl je věnován pánevnímu shimmy s vertikální osmičkou pánví, egyptskému shimmy s akcenty hrudníkem a twistu s pohybem pažemi. Nezapomeňte se před drilly zahřát a protáhnout ;) A stejně tak se nezapomeňte protáhnout i na konci vašeho tréninku.

 

Video pořad (nejen) pro tanečnice ;)

4.díl

3.díl

2.díl

1.díl