Badriyah – international bellydancer, orientální břišní tanečnice, výuka a vystoupení » Move on!

Move on!

SHIMMY DRILLS

Nemám bohužel tolik času na tvorbu celého Move on!, ale taneční okénka bych velmi ráda zachovala. Proto jsem se rozhodla natáčet Shimmy Drills – kratičká videa, se kterými můžete procvičovat shimmy v nejrůznějších podobách. Stačí si pustit video a trénovat ;)

Shimmy Drills 5

Zdravím všechny tentokráte z Brna :) Po delší době cestování jsem se dostala ke zpracování další porce shimmy ve formě pátého dílu. A na co se můžete těšit? Pánevní shimmy s velbloudem, egyptské shimmy s postupným vrstvením hrudních akcentů v měsíčním kroužku a indické shimmy se třemi druhy koření ;)

Shimmy Drills 4

Zdravím všechny tanečnice z USA! Mám pro vás další díl shimmy drillů, tentokráte jsou zaměřeny na egyptské shimmy + horizotální kroužek pánví, twist + akcenty hrudníkem a choo choo shimmy. Zapotíte se ;)

Shimmy Drills 3

Třetí díl je tentokráte zaměřen na shimmy rameny a vrstvení s horizonálním pohybem boků, dále pak na pánevní shimmy společně s akcenty pánví a také na africké shimmy. Nezapomeňte se před cvičením zahřát a protáhnout ;) A po cvičení? No samozřejmě opět protažení! :)

Omlouvám se za rozostření kamery, to bylo asi těmi vedry.

Shimmy Drills 2

Druhý díl je věnován opět egyptskému shimmy, tentokrát jej procvičíme ve výsunech ze strany na stranu a v diagonálách. Druhým typem procvičovaného shimmy bude shimmy rameny, ke kterému přidáme vertikální akcenty boky. Posledním prvkem bude 3/4 shimmy. Začínající tanečnice procvičují pouze základní verzi, pokročilé přidávájí další vrstvy tak, jak je na videu. Nezapomeňte se zahřát a protáhnout před cvičením.

Shimmy Drills 1

První díl je věnován pánevnímu shimmy s vertikální osmičkou pánví, egyptskému shimmy s akcenty hrudníkem a twistu s pohybem pažemi. Nezapomeňte se před drilly zahřát a protáhnout ;) A stejně tak se nezapomeňte protáhnout i na konci vašeho tréninku.

Shimmy Drills trailer

Video pořad (nejen) pro tanečnice ;)

4.díl

3.díl

2.díl

1.díl